Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Érdekelne, hogy mégis miféle...

Érdekelne, hogy mégis miféle rovar lehet ez? Előbb találtam jó párat belőlük a lakásban

Figyelt kérdés

Előbb jó pár darabot találtam ezekből a bogarakból a lakásban. Nem értem igazándiból honnan jöhettek mivel az ablakomon is szúnyogháló van, egyenlőre többet nem látni de azért még is érdekelne miféle rovar lenne ez :D

Kép:

[link]



#rovar #bogár #furabogár
2015. szept. 19. 02:52
 1/3 legion ***** válasza:
Azt nem tudom,milyen lehet,de valoszinuleg a hazatokban laknak,ha kivulrol nem johettek be.Megolted oket?
2015. szept. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne, mert az utóbbi időben itt is rengeteg jön be. A családot is maximum tippelni tudnám..
2015. szept. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sadam87 ***** válasza:

Ez valószínűleg egy futóbogár lesz, valószínűleg valamilyen Bembidion faj. (De az is lehet, hogy más, régen foglalkoztam ilyenekkel.)

[link]

[link]

2015. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!