Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nagy fekete hátú pók volt a...

Nagy fekete hátú pók volt a lakásba és mikor össze nyomtam egy csomó kis fekete pók futott ki belőle nagyon ijesztő volt és arra lenék kíváncsi hogy milyen pók lehetett és hogy veszélyes e?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
:O
2015. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok horrort néztél.
2015. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Farkaspókokra jellemző pl., hogy a fiatal utódokat a hátukon cipelik, azt hiszem a második vedlésig, de a részletekben már nem vagyok biztos.

Magyarországon nincs (a honos fajok közt) "veszélyes" pók. Maximum, ha érzékenyebb rá az ember, akkor lehet belőle komolyabb baja, de a többségük eleve át sem tudja marni a bőrünket, ami meg igen, abból is legfeljebb 4-5 van, aminek a csípése kórházi ellátást igényelhet.

2015. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.
2015. szept. 23. 11:32
 5/5 anonim válasza:
Tavaly ősszel ugyanígy jártam, mint te. Sikerült esetleg kiderítened, hogy milyen pók volt?
2016. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!