Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan védekezzek a büdös...

Hogyan védekezzek a büdös bogarak ellen?

Figyelt kérdés

Minden résen bejönnek és ha megfogjuk büdös tőlük a lakás.

Még a szúnyog háló kertének a réseibe is bemásznak.

Én nekem fóbiám van a bogaraktól. Egész éjjel ültem az ágyam szélén,mert még éjjel is bejöttek vagy előkerültek valahonnan.

És ez így megy minden tavasszal és ősszel. :(

Már síró görcsöt kaptam.

Ráadásul a szobámba van egy futó növény a plafonon fut végig és ez az ágyam felet is van és valahogy nem tudnak kapaszkodni hanem rám pottyannak.

Mit csináljak mivel riasszam el őket?

Csupa ideg vagyok már :(



2015. szept. 23. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van.

Én úgy próbálok védekezni, hogy napközben -amikor odasüt a nap- csukva van az ajtó, ablak, amikor elmegy a nap, akkor kinyitom. Emellett még körbefújok mindent -réseket, ajtókereteket , ezek mellett a falfelületet is - a biokill spray-vel.

Nem mondom, hogy tökéletes megoldás, mert azért néha 1-1 bejut, de így azért mégsincs annyi.

2015. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy, főleg a növény miatt.

Sajnos ilyenkor rajzanak, ezzel nem nagyon tudsz mit tenni. Ha meglátunk egyet, megfogjuk, de úgy, hogy ne érjünk hozzá (akkor nem bűzöl), és kidobjuk az ablakon. Vagy esetleg porszívó, és utána papír porzsák be a kazánba.

2015. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem kéne szétnyomkodni őket.
2015. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi egy város széli narancssárga 10-esben lakunk, képzelheted minden bogár azt hiszi, hogy egy kuva nagy virág vagyunk... Van egy megoldás, csukd me az ablakot... Vagy vegyél felragasztós szúnyoghálót az ablak keretre és akkor nincs rés, amin bemehetnek...
2015. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
azt vágod, hogy én k urvára rezisztens vagyok a szagukra? :D soha nem éreztem még a szagukat :D pedig direkt b aszogattam őket, hogy büdösödjenek már :D
2015. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az öntapadós szúnyogháló bevált. Több éve nincs rovar a lakásban. Megfogásukra az üres ásványvizes palackot ajánlom, nem jön ki a szag belőle (miután rácsavartad a kupakot).
2015. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Légy büdösebb mint ők..

Akkor ők fognak undorodni tőled..

2015. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A tépőzáras háló nagyon bevált még aznap vettünk és a fiam felrakta és 1 bogár sem jött be :)

Köszönöm mindenki válaszát,meg a poénokat is ,,,ment a zöld kéz.

2015. szept. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!