Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Akinek van otthon óriáspókja,...

Akinek van otthon óriáspókja, az mit csinál vele? A nézegetésén kívül van valami, amit még lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Pl kivenni? Járatni a karodon?

2015. okt. 22. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Fajtától függően van, amelyik bírja ha kiveszik, van amelyik nem. De ha ki is veszed az csak a saját szórakoztatásodra van, ők nyilván nem igénylik, szeretnek nyugiban lenni.


Olyanok, mint a halak, azokkal sem csinálsz semmit, megeteted, nézed és kész.

2015. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mr.Kvarc válasza:
nem tom én mindig is szeretem a pókokat és most tényleg be is fogok szerezni egyet :) de nem tudom meg magyarázni hogy miért szeretem :D
2015. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek az állatok díszállatok,mint pl.halak.Őket is nézi az ember nem veszi ki,nem fogdossák.Van néhány kezdőknek is ajánlott faj,amit néhány bátor emberke kézre vesz,de ők vadállatok terkoban a helyük,lehet hogy többször kiveszed és a 100 alkolommal megmar,ami inkább a póknak nem jó,mert mi túléljük de ha ők lepottyanak nem biztos,éppen ezért nézni,az életmódját megfigyelni érdemes pl.hogyan isznak,vadásznak stb egyszerűen nézni és csodálkozni bennük.
2015. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én lapáttal ki szoktam rakni az asztalra és ott gyönyörködöm benne pár percig! Nem tudok betelni a pókommal, annyira tetszik!

Ilyenem van:


[link]

2015. nov. 9. 13:45
 5/6 vndrs válasza:

Nekem egy brachypelma smithim van. Nagyon jóban vagyunk.Van, hogy egész éjszakákat beszélgetünk át. Igazán remek cimbora, csak nagyon csendes, bár ez se hátrány, mert jól tud hallgatni.

Múlt héten moziban voltunk utána meg vidámparkban, aztán elmentünk egy közeli kocsmába sörözni, nagyon élveztük mind a ketten.


Viccet félretéve. Én nem szoktam kivenni, mert neki is jobb ha nem zaklatják, ha stresszmentesebb életet élhet, egyébként csatlakoznék az előttem szólókhoz, díszállat. Egyébként én is élvezem figyelgetni, tényleg nem lehet betelni velük.

2015. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shalom73 válasza:
Ijesztegetni a vendégeket:-)
2016. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!