Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy brachypelma vagans (nagy...

Egy brachypelma vagans (nagy madarpok) nem tud felnyomni acelracsot, ha rarakok egy lexikont? Es nem tudja szetragni sem?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 18:55
 1/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Azért annyira nem erős állatok ezek.. :D

Viszont ha a lexikont ráteszed, azért hagyj helyet a szellőzésre (legalábbis ha az oldala nem szellőzik).

2015. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van hely a szellozesre, most epp a racson dugja ki a labait, es kicsit megijedtem :-D
2015. okt. 24. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szétrágni max a fém szúnyoghálót tudja, Felnyomni sem tudja ha van rajta valami, de ha azon mászkál akkor arra vigyázz, hogy ha leesik onnan nehogy megsérüljön, ne legyen alatta semmi amire ráeshet (kő, fa, itató..) és túl magas se legyen, ha magas tegyél több talajt.
2015. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rácsos a teteje a terráriumnak és azt vettem észre, hogy mindig a falon van, a rács közelében. Ez mért jó neki? Már két napja (azóta van meg) nem eszik, konkrétan a csótány ott mászkált a potroha alatt egyszer. Azt hozzá kell tenni, hogy még nem fűtök a lakásban. Olyan 18-20 fok lehet. Az nagyon nagyon nagy baj?
2015. okt. 26. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de miért nem veszel neki egy rendes terráriumot? 30x30x30cm-es elég, 2-3 ezer forintért tudsz venni.
2015. okt. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha pár napig 18-20 fok van de azt ne várd hogy ugyanugy viselkedjen, de ha csak egy van akkor tegyél fölé egy olvasó lámpát napközben, éjjel meg jó neki a 20 fok.


Vagy mivel 2 napja új helyen van, kell egy kis idő mire megszokja.


Nem szoktak naponta enni szóval lehet hogy mielőtt megvetted pont kajált és most még nem kell neki.

A nagy állatok nálam csak hetente esznek.

2015. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most vettem neki egy olvasólámpát, azt tettem fölé. De mikor bekapcsoltam, a lábaival eltakarta a szemét, utána meg bemászott a házába. Remélem, nem zavarja a fény.

A másik furcsaság, hogy tegnap meglocsoltuk a növényt a terráriumban és pár perc múlva odamászott és "lefeküdt". Ennyire szereti a nedvességet?

2015. okt. 27. 08:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretik az aránylag magas páratartalmat, itató kell neki amiben állandóan van víz. és a talaj egy része is mindig legyen vizes(az itató körül egy kicsit) így jó lesz a páratartalom is.

Néha azért nézd meg hány fok van bent a terkóban nehogy megsüsd azért, meg ha meleg lesz már a lakásban akkor lehet nem is kell neki.

2015. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, a kedves válaszolóknak köszönhetően kezd kialakulni a terrárium végleges alakja. Éjjel 20 fok körül van bent, nappal 25. Vizet csöpögtetek a földre is egy kicsit. Már csak azt várom, hogy ne az a hülye csótány uralja a pókom helyét, ugyanis a pók menekül a csótány elől, és nem fordítva. Pedig én szurkolok!
2015. okt. 28. 08:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek.
2015. okt. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!