Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az igaz, hogy ha a talajlakó...

Az igaz, hogy ha a talajlakó pók a terrárim falára mászik, nem érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Így néz ki a terrárium: 10 cm tőzeg a félbevágott cserép lakhelye alatt, ez alatt egy fűtőfólia. A terrárium másik oldalán itató, körülötte vizes a tőzeg, ami itt 5 cm magas. Még van bent egy kis igénytelen növény. Sokat van a földön is, de renszeresen felmászik a falra is...

2015. nov. 6. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy talajlakó az a pók? Sokakat etettek be ilyennel kereskedésekben.
2015. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kereskedésben vettem, hanem magánembertől. Egyébként Brachypelma Vagans-ról van szó. Az talajlakó nem?
2015. nov. 6. 10:57
 3/5 Mr.Kvarc válasza:
Igen az talajlakó pók és szerintem nem igaz mert elég sok madárpókot láttok az üvegen videókba is meg állatkereskedelemben is :) de ha rosszul válaszolnék elnézést :) am én is olyan fajta madárpókon gondolkozom :D
2015. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajánlom, nagyon aranyos, ahogy kinéz, mozog. Egyáltalán nem agresszív. Ha jobban kiismertem a szokásait, egyszer kézbe fogom venni. Mondom ezt úgy, hogy pókfóbiás voltam.
2015. nov. 6. 13:00
 5/5 Mr.Kvarc válasza:
:)
2015. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!