Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen madárpókot válasszak?...

Milyen madárpókot válasszak? Tudnátok ajánlani? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira kezdő már van egy brachypelma albopilosum


Ilyet szeretnék: Legyen talajlakó ?Ne legyen robosztusos

Legyen színes(ha lehet inkább lila vagy kék)

És inkább kezdőknek is ajánlott madárpókot szeretnék.Ilyet estleg tud valaki?


Grammostola pulchra-t néztem tudom nem színes de még ez ami tetszik.

Meg avicularia-k de azok fánlakók ,gyorsabbak,nagyobb terko kell nekik,de hasonló amelyik talajlakó és nyugisabb van-e esetleg?



Válaszokat előre is köszönöm.


2015. nov. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Brachypelma smithi, nekem nagyon tetszik de még nem volt, majd ha alkalmas helyen fogok lakni hozzá, ilyen pókot szeretnék.

Ajánlanám még az Acanthoscurria geniculata-t, első pókom volt, bár nem színes csak csíkos zoknija van. :)

2015. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kronok válasza:

Suines talajlakót nem hiszem hogy találsz, hiszena akkor kitűnne nagyon az aljnövényzetből és minden állat megtalálná és megenné. Ezért barnák, feketék ilyesmi. de esetleg egy b. Boehmei. Szép narancssárga, vagy az emilia is szép szerontem. De kb ez a kettő jutott eszembe...

Ha szineset akarsz akkor avicularia versicolor. Tudom hogy fán lakó meg gyorsabb, de "kezdő póknal" simán jó. Csak nagyobbacskát vegyél, mert kis korban hajlamos elhullani. Aztán majd megbarátkpztok. :D

Talajlakóból ott van még a machalla vahy a platyomma. Bár rzek hatalmasak és elég élénkek is

2015. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.A platyomma tetszik.
2015. nov. 24. 20:36
 4/6 Kronok válasza:
A plati szép és talajlakó, de jó tartási körülmények mellett akár 30cm-t is elérhet, plusz nem egészen kezdő pók
2015. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, egy platinak saccra mekkora terrárium kellhet? Jól megtermett jószág tud lenni kifejlett korára.
2015. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kronok válasza:
40cmx40cmx40cm vagy 50es kocka nem árt neki
2015. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!