Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valakinek ismerős ez a viselke...

Valakinek ismerős ez a viselkedés? Mi baja lehet?  

Figyelt kérdés
Van 4 taranulám, közülük az egyik fajta "rosea"nak valami baja van! Kb. 5 vedléses, szerintem hím, honapok ota nem eszik, meg állt a fejlödésben, fura hálót szö a talaj felszínére és hanyatt fekszik.

2015. nov. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tartok pókokat, de ha egy pók hanyatt fekszik, az semmilyen körülmények között nem jó jel. o.O
2015. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedlik. Hagyd békén. Azért nem evett mert vedlés előtt már nem nagyon esznek. Ha sikerült levedlenie utána se etesd legalább 1 hétig.
2015. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyugi semmi baja a pókodnak,most hagyd békén,de szerintem tegnap óta le is vedlett!Mindég vannak előjelei a vedlésnek.Pld besötétedik az utóteste,és befejezi az evést:Ilyenkor a megfelelő páratartalom legyen meg neki,hogy könnyen le tudjon vedleni.Vedlés utá egy hétig biztosan nem fog még enni,azután megpróbálhatod az etetést.Remélem tudtam segíteni.
2015. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Remélem tényleg csak ennyi van vele :)
2015. nov. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!