Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyipoloska tudja mozgatni a...

Ágyipoloska tudja mozgatni a szárnyait mintha repülni akarna?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 21:29
 1/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Nem, mert nincs neki.
2015. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmmm. Akkor mi lehetett az ami megcsipett?Világos szürkès hasa fehères sárgás szúnyognak nagy ès vastag poloskának meg nem jó mert ez mozgatta a szárnyait alig tudtam eltaposni nagyon kemèny volt.Láttam amint vèremet szivta. :/
2015. nov. 14. 22:42
 3/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Kullancslégy esetleg?
2015. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Igen beirtam netre ès kidobta a kèpèt.Szürke majdnem átlátszó szárnya pöttyös hosszú csápok.Tudod hogy kerülhetett ide?Nagyvárosi panellakásba?
2015. nov. 15. 08:38
 5/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Igazából a kullancslégy egy "jobb híján" tipp volt, mert a szürkeség nem passzol rá, ez a leírás meg már végképp nem. Képet nem tudsz róla küldeni? (Vagy legalább egy kb. arányos és felismerhető rajzot)
2015. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Szia.Ilyesmi volt csak kicsit kerekebb.Ez nem kullancslègy?Mert azt irtam be mikor kihozta a kèpet.

2015. nov. 15. 15:29
 7/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Ez speciel egy skorpiólégy és teljesen ártalmatlan. Ilyenkor próbálj úgy keresni, hogy wikiről kimásolod a család (vagy faj vagy bármi) latin nevét és arra keresel rá, használhatóbb találatokat dob ki. A kullancslégy lapos, kerek, kemény, és leginkább barna, csápok nélkül.
2015. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segitsèget.Lehet olyan fajtája amelyik csíp is? Mert ez csipett ès vèrt szivott.Pedig azt irják szùnyogot ès korhadt növènyt eszik.
2015. nov. 16. 08:51
 9/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Pőcsik esetleg..? Leírás alapján nem sok konkrét ötletem van, csak tippelgetni tudok. A skorpiólegyek nem csípnek, az biztos. Rablólégy még TALÁN képes lenne rá, de nem hallottam róla, hogy bárkit megcsípett volna eddig. (Pedig nekem is volt már jó párszor a kezemben.)

Mikor történt egyébként az eset?

2015. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnapelött kèsö dèlután nappaliban ültem ègett a villany is.Èreztem hogy valami csipi a karom odanèztem ès szivott.Lepöcköltem a padlóra ès rebegtette a szárnyait nem menekült.Panel vidèki nagyváros.
2015. nov. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!