Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nálatok is sok büdösbogár van?

Nálatok is sok büdösbogár van?

Figyelt kérdés
Kb minden nap találkozok 1-el.
2015. dec. 11. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 biztosan. Nem tudom honnan jönnek, nem emlékszem, hogy régen ennyi lett volna.
2015. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyetlen büdösbogár sincsen. Viszont a nyári esőzések idején tele volt a kert randa barna meztelencsigával. Akkor már jobban örülnék a büdösbogárnak.
2015. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Több invazív faj is megjelent az utóbbi években, pl. a zöld vándorpoloska, és tudtommal az ázsiai márványospoloska is ilyen. Tekintve, hogy itthon nincs természetes ellenségük, legalábbis nem annyi, mint az eredeti helyükön, így könnyebben és hatékonyabban tudnak szaporodni, ergo többen lesznek, több éri el a kifejlett kort és indul el áttelelni, ezért látunk többet, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt. Legalábbis ez is nagyban közrejátszik.
2015. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ez akkor van, ha rossz az ablak/ ajtó/ akár tető és fal.
2015. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elwera ***** válasza:
A függönyön volt egy mezei poloska, aztán a két ablak között is találtam egyet. Utána leszigeteltem az ablakot, öntapadós szivacs síkot tettem közé, mert alul volt egy rés és lehet, hogy ott jöttek be. Szerintem ezek kint érzik hogy meleg jön valahonnan, azért indulnak meg befelé. Amióta leszigeteltem az ablakot, nem láttam újabb állatot a lakásban. Az ajtón valahogy nem jönnek be.
2015. dec. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!