Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szeretnétek rovarokat tenyészt...

Szeretnétek rovarokat tenyészteni, tudnátok segíteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval helyem az lenne hozzá bőven, ugyanis kétemeletes családi házban lakunk(van kertünk is) és akár külön szobát is fel tudok áldozni erre a célra. Én abszolút nem irtózom a rovaroktól, és hallottam hogy nagyon egészségesek, már meg is kóstoltam őket, és nagyon ízlettek nekem :)

A kérdésem az lenne, hogy milyen fajtájú rovart ajánlanátok tenyésztésre, illetve le tudná írni valaki aki maga is ezzel foglalkozik hogy pontosan hogyan fogjak hozzá? És hogy mekkora helyen kéne őket tenyészteni ahhoz hogy saját magamnak elegendő mennyiség kijöjjön belőle? Nagyon örülnék ha valakivel tudnék erről beszélgetni :) Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 2. 21:22
 1/1 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Hát, először is döntsd el, mit szeretnél, mert rovarokon belül rengeteg van, különböző igényekkel. Nem mindegy, hogy mondjuk selyemlepkebábot akarsz enni, vagy ormányosbogár-lárvát. Nézz utána az entomofágiának, vagy úgy egyáltalán azoknak a rovaroknak, amiket gyakrabban tenyésztenek ilyen célra, utána vesd össze az igényeiket azzal, amit biztosítani tudsz. Ha ez megvan, akkor már könnyebb tanácsot adni is.
2016. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!