Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hangyafarmhoz mennyire nehéz...

Hangyafarmhoz mennyire nehéz összeszedni 70-80 darab hangyát királynővel?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen hangyafarmot a szobámba, de királynőt én még nem is láttam, valahogy elő lehet azt csalogatni a hangyák közül? Esetleg tudnátok segíteni ebben?

2016. márc. 5. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A hangyakirálynő mozgás képtelen,de ha tudna mozogni akkor sem férneki a szük járatokon.

kell király is mert nélküle kincsenek kis hangyák.

És ha van kiraly+ királynő akkor a populáció elég hamar tullépi a 70-80.


Ugyhogy a királynő ért àsni kell.(nem láttam,hogy árulták volna)

2016. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én láttam, hogy árulták, de elég durva áron, 7-8 ezerért. Köszi a segítséget.
2016. márc. 5. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:

a hangyakirálynő nem mozgásképtelen, és nincs olyan, hogy "hangyakirály". hímek vannak, amik elpusztulnak a nászrepülés után.

Amúgy szerintem előbb olvass utána ezen a blogon, itt árulnak is királynőket: [link]

2016. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van hangya király ő termékenyiti meg a királynőt.
2016. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem vmi királynő lepisili a dolgozókat, pár hangya marad, ami megtermékenyíti, majd megmurdel dolog rémlik vhonnan, nem rémlik hangyakirály nekem se
2016. márc. 7. 23:04
 6/7 anonim válasza:
You made my day. :)
2016. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, van hangyakirály nem is egy úgy hívják őket tudományossan, hogy herék, ha jól emlékszem rá az általánosból.
2016. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!