Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit csináljak, hogy a szobámba...

Mit csináljak, hogy a szobámba ne legyenek pókok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőlük, de azért a természetből eszem ágában sincs kiirtani. Ezért keresek valami természetes ellenszert ( nem vegyszert!!)

2016. márc. 17. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
úgy olvastam hogy a számban ne legyenek pókok. ahhoz csak a szádat kellene becsuknod. így az ajtóra szavazok. ja és takarítani sem árt néha.
2016. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van, valamiféle elektromos, konvektorva dugható kütyü. Az nem kamu, jól bevált egy ismerősömnek. Ez olyasmi: [link]
2016. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na hát ezek a konnektorra dughatós kütyük annyit is érnek.....:(

Sajnos már két félét vettem is...semmit nem ér...ugyanúgy vannak a szobámban, és ütöm le őket....írtózom tőlük!!

2016. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat
2016. márc. 20. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

amúgy előző vagyok, kis flakonba tégyvizet és borsmenta olajat vagy citrusféle illóolajat és fújd be azt a helyet, ahonnan előjönnek. nem szereik ezeket az illatokat a pókok.

nem tudom hogy bevállik-e, én is ma próbáltam ki, de az tuti hogy az egész lakásban jó kis menta szag van :D

2016. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2016. márc. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!