Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Undorodom a cserebogaraktól!...

Undorodom a cserebogaraktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha csak meghallom ahogy zümmögnek,zizegnek kiráz a hideg, libabőrös leszek aztán ha meg is látom őket,remegni kezdek,leizzadok egy pillanat alatt.. Egyszerűen menekülnöm kell! Nem bírok kint maradni ahogy megjelennek este. Mit tegyek? Megkeserítik az életem. Ilyenkor már kerti partikra hívnak a barátok, de emiatt oda sem vagyok képes menni..
2016. ápr. 14. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerüld el őket!
2016. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért undorodhatsz tőlük mert a zümmögésük nagy darazsakra emlékeztet. És ösztönösen olyan érzésed van hogy ami zümmög az csíphet is.

Én is undorodom a siklóktól, de még az angolnától is. Pedig csak hasonlítanak a veszélyes kígyókra.

2016. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem bánthatnak, én attól a gondolattól vagyok rosszul, hogy rámszáll és a ruhámba vagy a hajamba akad.. Tudom hülyén hangzik de ez van..
2016. ápr. 14. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is? Én is nagyon utálom őket, de még pár hétig kénytelenek leszünk elviselni. Igazából csak szürkületkor durva, éjszaka már sokkal kevesebb repked, az még elviselhető.
2016. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát Sajnos.. Addig amíg itt ténykednek én nem teszem ki a lábam a házból (legalábbis sötétedéskor) ... :-(
2016. ápr. 14. 10:29
 6/6 anonim válasza:

Én is hasonlóan vagyok sajnos.

Egy darabig ki kell bírnunk..

Este már nem mozgok kint.

2022. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!