Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kicsit elleptek a hangyák, mi...

Elwera kérdése:

Kicsit elleptek a hangyák, mi legyen velük?

Figyelt kérdés

Pár napja látom a hangyákat a fürdőben és a konyhában. Most már a szobában a billentyűzetemen is másznak miközben gépelek.


A konyhába megszüntettem a morzsákat, és leöntöttem egy kis málnaszörpöt a padlóra. Azt gondoltam hogy majd oda fognak gyűlni a hangyák és egy vizes szivaccsal fel tudom szedni őket. Csak mivel az egyik kutyám látta hogy kiöntöm a szörpöt, azonnal odament és fel is nyalta.


Aztán azt néztem, hogy a hangyák az ajtó jobb oldalán jönnek be, és odatettem egy üveg mézet. Nem egy egész üveggel, csak kicsi van az alján. Azt gondoltam hogy a hangyák majd belefulladnak. DE nem. Odamennek a mézhez, aztán mikor eleget ettek belőle, elmennek. De nem kimennek az ajtón, hanem indulnak tovább a konyhába.


Mit csináljak velük?



2016. máj. 12. 02:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Most még kimentem megnézni a mézet és ott álltak mellette egy teljesen szabályos kis körben, 2 miliméterre egymástól. Úgy nézett ki mintha tanácskoznának. De sajnos meglátták az árnyékomat a földön, észrevették hogy nézem őket és szétszéledtek. Össze-vissza aki amerre lát, elkezdtek futni. Most egy adagot felszedhettem volna szivaccsal, de nem vittem magammal szivacsot. Majd következőre.
2016. máj. 12. 02:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Te most miért eteted a hangyákat ha meg akarsz tőlük szabadulni???

Használj BioKill-t. Egy igazi csodaszer. Nem büdös, melegvérűeknek nem árt, de a hangyákat eltünteti.

2016. máj. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a cucc csodát művel.

Behordják a bolyba, és ott is kiírtja a hangyákat.

Mindig ezt használtam, illetve ezt ajánlom az ismerőseimnek, és nekik is nagyon bevált.

2-3 nap, és el is tűnik az összes. Csak fontos, hogy oda rakd ahol mennek, pont az útjukba. Illetve ne aggódj, ha első nap felé sem néznek. :)

2016. máj. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, veszek olyat
2016. máj. 12. 14:43
 5/5 anonim válasza:
Lepd le őket. :D
2016. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!