Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A madárpók tartása mennyire...

A madárpók tartása mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 18:00
 1/6 anonim válasza:
100%

Attól függ hogy milyen fajtát szeretnél tartani , vannak teljesen ártalmatlanok is , ha esetleg megmar pár nap alatt elmulik a helye , kezdönek ilyet ajánlanék .

Kérj tanácsot a kisállatkereskedésben

2016. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell kézbe venni, és akkor nem lesz baleset :) Párom is tart pár százat, és még egy marása se volt, csak ésszel kell tartani.
2016. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lipton. ***** válasza:
100%
Ha oda figyel rá az ember akkor nincs gond, békésebb fajt kell választani, illetve kezdőknek inkább talajlakót.
2016. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
Azon fajok melyek "teljesen ártalmatlanok" is lehetnek veszélyesek, attól függően hogy allergiás vagy e a csípésre vagy sem. Ha nem akkor egy támadás esetén nagyjából olyasmit tapasztalsz, mintha megcsípett volna egy darázs. Szar de nem vészes, kicsit belassulsz, mintha betéptél volna. Ha viszont allergiás vagy akkor mentő lesz belőle.
2016. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak általánosságban kérdeztem. Nem tudok róla, hogy allergiás lennék bármilyen csípésre. Teljesen kezdőnek melyik faj javasolt?
2016. máj. 28. 10:48
 6/6 Lipton. ***** válasza:

Kezdőknek én Brachypelma fajokat szoktam ajánlani, Lasiodora Parahybana, Geniculata esetleg, bár ő kicsit agresszívabb, cyriocosmus elegans is aranyos, Grammostola fajok.

Ezek talajlakók, könnyebb a tartása mint a fánlakóknak, a fánlakóknak magasabb terrárium szükséges és nagyon gyorsak, ha ilyet akarsz tartani akkor Avicularia fajokat ajánlom.

2016. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!