Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit lehet tenni a pókok...

Mit lehet tenni a pókok ellen? és miért lehet ilyen sok vastag, nagy pók a házamban?

Figyelt kérdés
még a kis házipókokkal oké vagyok. nem zavarnak sok vizet, meg amúgy sem szoktak olyan gyorsan beköltözni, szóval normális mennyiségű takarítással meg lehet őket úgy ahogy előzni. de a nagyobb probléma az óriási ilyen vastag és szőrös pók, amik nem a sarokban ülnek, hanem amint este lesz, elkezdenek bäz.igyorsan mászkálni mindehol de kiráz tőlük a hideg, mert tényleg elég nagyok. és nem tudom miért lehetnek ennyien. az ismerőseimmel amikor rátértem a témára, egyikük sem tapasztalt hasonlót, mint amit nálam. az ablakot persze rendszeresen kinyitom, dehát most akkor csaknem a kis résnyire nyitottnál. mi lehet az oka? mit lehet tenni?

2016. máj. 26. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fénykép van, vagy akar így leírással is menj az állatok rovarok kategóriába, van ott nehány kattant biológus-jellegű fazon akik kenik-vágják ezeket a dolgokat.
2016. máj. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálók vannak az ablakon ? Az többnyire mindent visszatart . Akkor is beosonnak valahol .
2016. máj. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
a pók nagyon hasznos, inkább örülni kéne hogy vannak
2016. máj. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy hasznos, de franc tudja, nem túl kellemes hálótárs. Nézd meg az ajtó alatti hézagot, kérdező, szerintem ott surrannak be.

Elő szokott fordulni ezen az oldalon egy Mátranováki Fényevő nevű felhasználó, ha írsz neki, tuti, hogy csípőből megmondja, mivel állsz szemben, (szerintem cselőpók), és mit tehetsz ellene.

2016. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!:)
2016. máj. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!