Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Írnátok nekem bogárfogási...

Írnátok nekem bogárfogási technikákat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hátulról közelíts ès ha megvan gyorsan rakd bele valami dobozba vagy amibe akarod.Csak vigyázz ne nyomd össze😉.Sok sikert!
2016. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Megfogod kézzel. Konkretizáld, milyen bogarat akarsz fogni, milyen céllal, hol, et cetera. Van, amit kb. csak hálóval tudsz, van amit legegyszerűbb csapdával, van, amit kézzel is simán meg lehet fogni..
2016. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bordás Béla ***** válasza:
0%
Szerintem "kettesnek" igaza van! Ecetet rá, és már kész is! (o:
2016. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

fogj egy már nem használatos befőttes üveget, lassan közelítsd meg a bogarat, tedd rá az üveget, csúsztass be alá egy írólapot, papírostól fordítsd meg az üveget...

a bogarat csúsztasd az aljára, és óvatosan tedd rá a kupakot, hogy ne jöjjön ki..


ha meg akarod tartani, a kupakra szeg és kalapács segítségével csinálj apró lyukakat, hogy szellőzzön... kapjon levegőt a bogár..

nyilván a lyuk kisebb legyen mint a bogár

2016. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
.. és biztosíts neki táplálékot, megfelelő helyet, ha kell, szellőzést, és ez csak szárazföldi bogarak/rovarok egy részére használható. Más részüknek a kaja beszerzése lehetetlen, de ha lehet is, a humánus tartáshoz minimum egy kisebb terráriumot célszerű beszerezni. De még mindig a leglényegesebb, hogy tudd, mit akarsz fogni és ismerd az adott állatot és annak igényeit.
2016. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 osvath14 válasza:
Fénycsapda, feromoncsapda. Hogy hol lehet kapni vagy hogyan kell csinálni ilyeneket azt nem tudom. Erdészetek, kertészetek használják őket amit eddig én láttam.
2016. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha legalább hárman osontok a nyomába, aztán lesből próbáljátok elkapni a két hátsó lábánál. Figyelem! Mindkét hátsó lábát el kell kapni, mert különben rúg! Ha nem sikerül, be kell keríteni, csak vigyázz, mert ha sarokba szorítod, támadhat is. Kivágott harisnya mindenképp egyen rajtatok, hogy az arcotokat a többiek ne tudják beazonosítani, mert később, amikor már rég el is felejtetted, megszállnak és bogaras leszel.
2016. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*mindenképp legyen rajtatok
2016. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az egyik lábára egy kis sót kell hinteni és máris megvan!
2016. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gilicze Ferenc válasza:
Légy csapó ,az mindig beválik !
2016. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!