Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit eszik a káposztalepke?...

Mit eszik a káposztalepke? Mit adjak neki? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Véletlenül ráléptem egy káposztalepkére de csak a szárnya tört le.. teljesen röpképtelenné vált ugyhogy gondolom hazahozom és ápolgatom amíg el nem pusztul.. Eddig cukrosvizet adtam neki, meg is itta, de attol tartok hogy hosszútávon nem túl egészséges neki. Mit adhatnék változatosabbnak? Vagy jó neki ez? (Már 3 napja eszt eszi)

Aki úgy gondolja hogy ez a kérdés fölösleges vagy állatkínzó vagyok kérem hogy ne kommenteljen!! Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. júl. 11. 15:13
 1/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Cukros vizet. Ma gyümölcsökkel próbálkozhatsz, de elvannak cukros vízen is simán, esetleg önthetsz bele pálinkát egy kicsit.
2016. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De pálinkám nincs ugyhogy maradok a gyümiknél. 😊 És esetleg eszembejutott még h hígítottmézet is lehetne...
2016. júl. 11. 19:01
 3/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Cukros vízen hetekig is elélnek, szóval nem kell nagyon variálni. Ha nagyon akarsz, tehetsz be neki nedves sódert és kitenni napsütötte helyre, azt szeretik még szívogatni. (Meg az ürüléket, de az furán venné ki magát, gondolom..)
2016. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!