Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nagyon szeretnek a szúnyogok....

Nagyon szeretnek a szúnyogok. Már mindent kipróbáltam semmi nem segített. Tudnátok valami jó krémet akár házilag?

Figyelt kérdés
már próbáltam krémeket próbáltam mindenféle sprayt meg ilyen pakolásokat és ugyanúgy viszket

2016. júl. 13. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszketés ellen sajnos nem tudok semmi házi praktikát, de megelőzni nekem nagyon bejött az, ha citromfű aromát csepegtetek a kezemre (csak pár csepp) és azt kenem el a lábamon, karomon. Tuti utálták, mert egy csípés sem volt rajtam 😊
2016. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
próbáld elérni hogy ne csípjenek meg. én rá szoktam gyújtani ha látom, hogy valahol sok a szúnyog, így nem csípnek össze, avgy csak nagyon ritkán.:D ha nem dohányzol, fújd be magad sprayvel mielőtt szúnyogbuliba mész
2016. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Első: hol szerezted be a citromfű aromát? Hogy képzeljem el: direkt testre való készítmény vagy valami illóolaj?
2016. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Az elsőt meg tudom erősíteni, én konkrétan citromfűlevéllel szoktam átdörzsölni magam mielőtt terepre megyek, egész jól működik.
2016. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de vannak olyan helyek ahol a szúnyogokra sz*rt sem ér a citromfű, se semmi más. Sajnos sok ilyen hely van. Én is a citromfüvet ajánlom, és remélem te nem egy olyan helyen élsz, mint amilyenen én. :/
2016. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nem viccelek. EZ működik.

Nyilván nem a szociális összejövetelek kelléke, de dolgozni benne tökéletes.

2016. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mantis religiosa ***** válasza:

Szedj Polibé-tablettát 1-2 nappal előtte, és se a kullancs, se a szúnyog nem fog megcsípni!


Ha már megcsípett a szúnyog, a csípést dörzsöld be kövirózsalevéllel. A nedve cyulladáscsökkentő hatású. Ha esetleg nem használ, a gyógyszertárban kapható cinkes-rázókeverék Nálunk mindig bevált. Remélem Neked is fog!

2016. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ
2016. júl. 13. 20:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Citromfű illóolajat használtunk (kis üvegcsés aroma), pár csepp elég volt (simán túléltem a Tisza parti vízitábort csípés nélkül, pedig tavaly létezni alig lehetett- pedig szúnyog most is volt bőven)
2016. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy bioboltban vettem:)
2016. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!