Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen állat ami a képen...

Ez milyen állat ami a képen látható? Többi lentebb ill kép.

Figyelt kérdés
Ez milyen állat lehet? Azért érdekel mert igen repkedett idegesített lecsaptam az istenért sem akart mozdulatlan maradni már agyon csaptam és még mindig mozog már bezártam egy kis műanyag üvegbe is hogy megnézzem ez mégis mi, de még mindig él és mozog pedig nem hiszem hogy sok oxigénje lehet ott bent. Valaki legyen kedves megmondani mégis mi ez.

#rovar #szinte halhatatlan #különleges repülő állat
2016. júl. 20. 23:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. júl. 20. 23:20
 2/12 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2016. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi most láttam

Szerintem valamilyen szúnyog

2016. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Lecsekkoltam ez egy szúnyog
2016. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kicsit később linkeltem bocsánat ,de nem tom még mindig mozog, légyre mindig a közönséges sima legyet adja ki a google.
2016. júl. 20. 23:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Szúnyog? egyáltalán nem látszik rajta pedig, de ez hím szúnyog akkor??
2016. júl. 20. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem inkább nőstény de nem vagyok szakértő úgyhogy lehet hogy hülyeséget mondtam
2016. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megnézte elég érdekesen néz ki zöld nem tudom lehet ezek is mutálódnak vagy nem tudom de eddig nem ilyenek voltak a szúnyogok.
2016. júl. 20. 23:40
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

7-es válaszoló: igen, hülyeséget mondtál. A nőstény szúnyogok azok a pici idegesítő szúnyogok amik kiszívják a véred. A hímek pedig a sokkal nagyobbak, ők viszont ártalmatlanok.


Kérdező: legyeknél ne keresd, ez biztosan nem az (sem semelyik alfaja). Inkább valóban szúnyognak tűnik, de tényleg furcsán néz ki ahhoz, hogy közönséges hímszúnyog legyen, főleg ha zöldes színű. Azok ugyanis barnák. Bár ki tudja...

2016. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szúnyog. Valamilyen fürkészdarázs.
2016. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!