Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen egzotikus sáskát lehet...

Milyen egzotikus sáskát lehet tartani (pl orchidea manót lehet)? Tudtok ajánlani néhányat?

Figyelt kérdés
Van itthon egy kicsi, üres terráriumunk, de azért mégsem annyira kicsi (most nem tudom lemérni, nincs itthon mérőszalag). Arra gondoltam, hogy tarthatnék benne valamilyen egzutikus sáskát. Tudtok ajánlani nényat? Lécci azt is írjátok oda, hogy az a fajta mit eszik, és hogy honnan lehet szerezni egyet, ja, és hogy a terráriumot hogy kell berendezni. Erről nem nagyon találok infókat :/

2016. aug. 2. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Ezek a sáskák mind védettek. Esetleg tanácsolnék neked hörcsögöt. Azt könnyebb tartani.
2016. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt nálunk Németországban lehet kapni egy mozgó levélre hasonlítót, nem tudom mi a neve magyarul, de németül Wandelndes Blatt. A botsáskák családjába tartozik.

2016. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!