Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A brachypelma emilia tartásáho...

A brachypelma emilia tartásához kell engedély?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell. Nyugodtan megveheted.
2016. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én meg téged csapnálak inkább egy nagy betondarabbal!!!

ha nem szereted a pókokat megértem de akkor tarcsd meg magadnak mert itt senkit nem érdekel egy ilyen vélemény !!!

ártott neked valaha is egy madárpók??? mert az emberek meg annál inkább ártottak neki mint ő nekünk, már az eredeti élőhelyén sem lesz lassan hol laknia, mert az emberek kiírtják azt is!!!

nem véletlenül van egyre több védett faj!!!!!!!!!!!

2016. aug. 11. 23:23
 3/12 A kérdező kommentje:

várom a normális válaszokat:)

köszönöm !!

2016. aug. 11. 23:24
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom miért van ekkora ellenszenv a pókok iránt... én Poecilotheria metallicát tartok, pedig nő vagyok. Nekem meg hörcsög/tengerimalac/nyúl ne kéne, sztem nem cukik, mégsem írom oda a rágcsálós kérdésekhez, hogy húú de megetetném Boa constrictorommal, pedig biztos kedvelné a friss élő husit.


Kérdező. Nem kell hozzá engedély, nyugodtan tarthatod, és kifejezetten jó kezdő póktartóknak is :)

2016. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Hogy marna meg jó erőssen,egy

életre elfelejtenétek ezt a hülyeséget,hogy pókot tartotok a lakásban

2016. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

23:31 válaszoló

hát igen teljesen egyet értek:)

köszi a választ! ennek nagyon örülök:)

2016. aug. 12. 00:02
 7/12 A kérdező kommentje:

23:53 válaszoló!

nem idegesítem magam ilyen embereken és nem is kommunikálok veled de azt azért még leírom hogy ha megmarna akkor sem változna meg roluk a véleményem egy kicsit sem és ugyan úgy tartanék mert csodálatos kis állatok:)

2016. aug. 12. 00:05
 8/12 anonim ***** válasza:

6os

Psalmopoeus cambridgei volt a 2. pókom. Nem is egyszer mart meg, képes vt nekem ugrani, ha vizet adtam stb. Gondolhatod, hogy nem kellemes. Mégsem változott a véleményem. Bár szívesen elengedném a szobádban az aviculariam, és keresd meg, ha tudod. Ha meg megvan kapd el, ha tudod. ;)

2016. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell engedély hozzá.Ha nem voltál még terraplázán érdemes kinézni sok hasznos tanáccsal el tudnak látni mint kezdő póktartót és olcsóbban is juthatsz mind terkóhoz mind pókhoz.Nekem b.albom van(terápiás céllal vettem de nem sok sikerrel).Az emilia is ajánlott kezdőknek és szép kis pókica.

Sok sikert a póktartáshoz.

2016. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lipton. ***** válasza:
A madárpókok egyik fajtájához sem kell semmilyen engedély!
2016. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!