Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha kisebb pár centis madárpóko...

Ha kisebb pár centis madárpókot veszek ugyan olyan könyen megmarad mint egy nagyobb?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 10:42
 1/8 anonim válasza:
0%
Minek neked pók? Én utálom őket nézd meg a mérges pókok cimű filmet máris más lesz a vékeményed
2016. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a film ajánlást de már láttam:)

had tudjam már én hogy mit szeretnék főleg hogy nem is ismersz

2016. aug. 12. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:

A madárpókok elég szívós jószágok. Szerintem különleges tehetség kell, hogy kinyírj egyet... Arra kell figyelni a kicsiknél, hogy

1. sokkal kisebb helyen kiférnek, mint gondolnád. Amikor nekem születtek kicsik, és műanyag dobozban tartottam őket, és pluszban az összes dobozt beraktam egy pontosan záródó terráriumba. Így, ha esetleg kilóg, akkor is van még egy "második védvonal". Szerintem érdemes rögtön azt a terráriumot megvenni neki, amiben felnőtt korában fogod tartani, de amíg kicsi, inkább egy kisebb dobozban tartsad, a nagy helyen nehezebben találja meg a táplálékállatot.

2. Figyelj a megfelelő páratartalomra, mert ha vedlésnél alacsony a páratartalom, akkor a kispóknál könnyebben előfordul, hogy nem tud rendesen levedleni. Szerencsés esetben csak 1 (vagy több) lába bánja a dolgot, de akár bele is szorulhat a megkeményedő régi bőrébe és akkor el fog pusztulni. Kisebb korukban gyakrabban vedlenek, és nehezebb is észrevenni, hogy vedleni készülnek, mint a nagyoknál.

2016. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!!:)
2016. aug. 12. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
És tartsd kis helyen, mert ha sok a helye, nem biztos megtalálja a kajáját :) Ahogy nő úgy költözhet nagyobba
2016. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lipton. ***** válasza:

Milyen faját veszel?

Aviculáriával nem árt óvatosnak lenni, a kis pókok könnyen hullanak, főleg a versicolor.

2016. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aviból a felnőtt állat is dönt úgy néha, hogy na most lefordulok.... utálatos faj :D
2016. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lipton. ***** válasza:
Útalatos faj, viszont szépek. :)
2016. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!