Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kis fekete bogarak a lakásban....

Kis fekete bogarak a lakásban. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Nem túl gyakran, de szoktam látni a falon kis, 1-2 mm-es, fekete, gömbölyű bogarakat. Nehéz őket szétnyomni. Csápjai, lábai, csak egy nagyon kicsit látszanak. Még nem csípett meg, szóval nem hiszem, hogy bolha. Mindenhol néztem már, mi lehet, de nem sikerült beazonosítani. Általában egész nap a falon van egy helyben. Fotót nem tudtam most feltölteni, mert amikor le akartam fotózni elszaladt. Van tippetek, hogy mi lehet? (ha nem jövök majd rá, maradok a panelbogár elnevezésnél xD)

2016. aug. 15. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem most eszembe jutott egy, de azok repkedni is tudnak a lámpaégő körül a plafonon este
2016. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérdező te a fekete bogárra céloztál :D: nekünk is van othon elég :(
2016. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez annyira konkrét... Főleg a szétnyomós rész.

Minden valamire való állathatározóban feltüntetik a nyomószilárdságot korra, nemre, és életmódra vonatkoztatva.

Nem érdemled meg, hogy megtudd, mert gonosz bogárgyilkos vagy. :'(

2016. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!