Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez a bizonyos rovar költözött...

Ez a bizonyos rovar költözött be a rokonunk házába, és nem tudjuk, hogy milyen rovar vagy bogár? Hogy lehetne eltávolítani az otthonunkból? Kép alul!

Figyelt kérdés

Gondoltuk már hogy poloska,faszú,hős cincér de egyik sem nagyon kicsi szinte csak egy pontnyi nagyságú. Kérlek segítsetek!

Itt vannak a képek : [link] , [link]



#állat #ház #rovar #kiírtás #ízeltlábú #kártevő #bogáreltávolítás #bogárinvázió
2016. aug. 19. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Interneten valami Plane bug néven találtunk rá de ez még nem biztos,hogy ez a bogár az.
2016. aug. 19. 14:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Undi, ha vannak csípésnyomok, akkor ágyipoloska, elég rossz vagyok képi meghatározásban.
2016. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csótány - szerintem barna csíkos. (nem bogár). Legjobb ha csótányirtót hívtok.
2016. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Atropos pulsatoria, vagy valami rokona, portetű-féle. A felsoroltak mind lényegesen nagyobbak.
2016. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Javasolni akartam az általam nagyra becsült Mátranováki Fényevő felkeresését, de látom, idetalált.

Egyébként az ilyen portetű nem vet rád jó fényt. Hanyag, elégtelen takarításra utal a megjelenése.

2016. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán elég tisztaság mániás a testvérem és elég sokat takarít,mániája ezért nagy dobra is veri. Igazából azon gondolkodunk hogy a földről jött fel mert kint élnek a határba az erdőben.
2016. aug. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!