Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Érdemes életben hagyni a pokot?

Érdemes életben hagyni a pokot?

Figyelt kérdés
Talatam a szobámban egy kicsi aranyos pokot, tudni kell rolam hogy eszmeletlenul félek a rovaroktol, kiveve a kis pokoktol! Azért kérdem ezt hogy fel porszivozzam-e vagy élve hadjam mert mondjuk elkapja és megeszi a bogarakat ha véletlen lenne egy?

2016. szept. 10. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam hagyni a legyek miatt. Az ágy alatt elférnek.
2016. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasznos kis rovar, én örülök neki, az ablakpárkányom sarkaiban összefogja a bejönni szándékozó nem kívánatos bogarakat, lakásban is hasznos.
2016. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem vagyok arachnofóbiás (persze egy kicsit megszeppenek, ha mondjuk arra ébredek hogy egy nagy rusnya farkaspók osztozik az ágyamon), de ettől függetlenül nem szoktam bántani őket és ha tehetem, mindig kiteszem őket a lakásból. Megölni csak akkor kényszerülök őket, ha túlságosan elszaporodtak. Ugyanis tudniillik a póknak van egy "rossz tulajdonsága", hogy hálót sző. Egy fán vagy bokron ez jól mutat de nem a szobám falain, plafonján vagy a bútorokon. Gondolom nem kell részletezni, hogy mennyire esztétikátlan látvány a pókhálós lakás (főleg úgy hogy a hálókon ott csüngenek a rovarok, rátapad a por és nem utolsósorban ott figyelnek rajtuk a pókok is).
2016. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod,akkor fogd meg egy pohárral,alá papírt csúsztatsz,és ki tudod dobni a házból.Vagy hagyd ott...
2016. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!