Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehetett ez?

Milyen rovar lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ma találtam ezt a T alakú rovart a konyhánkon, valószínű a fényre jöhetett be, 6 lába van és repül, és úgy néz ki mintha a szárnya fején lenne.Körülbelül 2cm hosszú lehet. A szárnya poros mint a lepkéknek és világosbarna színű. Még sosem láttam ehhez hasonló rovart. Ha repül nincs hagja és ha közel rakok hozzá valamit vagy fújogatom akkor se csinál semmit, csak van. Nincs páncélja vagy ilyesmi, könnyen összenyomható. Nagyon érdekelne milyen rovar ez mert még sose láttam ilyet. A válaszokat megköszönöm. :)


Kép: [link]



2016. szept. 16. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Közönséges tollasmoly.
2016. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Csak tollasmoly (Pterophoridae). Talán közönséges, de genetikai vizsgálatok nélkül nem lehet elkülöníteni a fajok többségét.
2016. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. szept. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!