Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bekaptam egy sarga katicat...

Bekaptam egy sarga katicat ami a szőlőn volt. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha hirtelen furcsa vágyat éreznél a levéltetvek iránt, akkor nyugodtan pánikba eshetsz, addig nem érdemes
2016. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Bajod attól lehet, hogy ostoba vagy. Ha 12 év alatti vagy, akkor elnézést, majd tanuljátok biosz órán, hogy mikre képes a gyomorsav.
2016. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lebontja a gyomrod, nem lesz semmi bajod tőle :)
2016. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ne kapj te be semmmit
2016. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyvalamit viszont nem értek. Ha az agyad azonosította, hogy katicabogár volt a szőlőszemen, ráadásul a színét is meg tudod határozni utólag, akkor onnantól körülbelül még 5 századmásodpercre lett volna szükség, hogy az agyad parancsot adjon az izmaidnak, hogy a szádtól eltold a kezed és ne edd meg. Szóval ez nálad kimaradt? Jól értem, hogy az agyad ugyan azonosította a katicát, de a természetes reflex valahogy elmaradt? Mert akkor aggasztó egy kicsit a helyzeted.
2016. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Látom mindenki nagyon okos , de a szovegertelmezes nem nagyon megy.

Bekaptam, nem pedig megettem.

Ettem és furcsa , keserű ízt éreztem és kiköptem és láttam mi volt az.

2016. szept. 22. 22:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bajod nem lehet belőle, kivéve hogy átalakulsz Katicaemberré és Pókemberre fogsz vadászni New Yorkban
2016. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem volt itt senkinek a szövegértelmezésével. Adtál egy minimális információt, amit logikusan továbbgondoltunk. Egyébként mit gondoltál, mi bajod lehet? Katicabogármérgezés? Észak-koreában a politikai foglyok élve eszik a patkányt, ha sikerül elkapniuk egyet. Szerinted ha ők az által élik túl, neked mégis mi bajod lehet attól, hogy elroppantottad egy katicabogár kitinpáncélját? Elmondom, semmi.
2016. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Amarok Tonrar ***** válasza:
Szerintem töröltesd a kérdést, mielőtt a Katica Maffia meglátja. Bár nagyon kicsi baseball ütőik vannak, de én nem tenném ki magam ilyesminek.
2016. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz már repülni?
2016. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!