Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

A Raid Csótány-Hangya írtó spray, mennyire hasznos pókok ellen?

Üdv! Bemászott egy pók a lakásba. Én megpróbáltam elkapni, de nem sikerült elsőre, és elszaladt..

Gyorsabb volt mint egy olimpiai futó, szóval lehetetlen volt elkapni. Befutott az asztalom alá, és azóta nincs meg. Raid Csótány-Hangya írtó spray-el lefújtam azt a környéket, ahol utoljára láttam. Van esély rá, hogy elpusztuljon? Vagy ne aludjak éjjel félelmemben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pók, RAID, spray, bogár, ízeltlábú, csótány, hangya, ellen

2016. szept. 23. 14:25  Privát üzenet  

A válaszok
Bio Kill nagoyn jó pókok ellen, én azzal szoktam körbefújni a szobát, és 1 hónapig tuti eget sem látok. Ráadásul szagtalan és nem árt sem a falnak, sem tapétának, nem hagy foltot.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. szept. 23. 15:10 Privát üzenet
Mátranováki Fényevő nevű felhasználó válasza:

Nyugodtan aludhatsz, Magyarországon nincs olyan pók, ami tényleges veszélyt jelent az emberre. Egyébként mivel nem specifikus szer van benne (legalábbis nem hiszem, tekintve hogy a hangyák és a csótányok nem közeli rokonok), így valószínűleg a pókot is megöli.

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. szept. 23. 16:26 Privát üzenet
Chemotox mindent visz. Telefújom a szobát, egy óra múlva minden a földön hever, tényleg minden.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. szept. 30. 01:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pókok ellen is jó a Raid spray, ami legyek és szúnyogok ellen van?
Kóbor kutya támadás ellen milyen spray jó?
Mi a leghatékonyabb élősködők ellen?
Biospotix spray szúnyog ellen, plusz egy másik csepp bolha-kullancs ellen?
Darázs riasztó krém vagy spray létezik?
Raid spray jó pókok ellen?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!