Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Madárpok fura viselkedés?!

Madárpok fura viselkedés?!

Figyelt kérdés
1hetel ezelőtt kitakarítottam a terrariumát és azóta valamiért folyton felmaszik a "plafonra" és a tetején levő rácson mászkál egész nap. Alapból ezzel nem lenne probléma csak takarítás előtt viszont nem csinált ilyet csak néha néha azóta viszont minden nap ezt csinálja délelőtt nem látom ezért azt nem tudom de este viszont mindig látom hogy szinte egy pillanatra sem áll meg.

2016. szept. 29. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kivettél onnan valamit amit most keres?
2016. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem minden ugyan ott van ahol előtte volt.
2016. szept. 30. 17:09
 3/10 Lipton. ***** válasza:

Milyen fajta? Hím? Ha hím akkor érthető, hogy mászkál.

Kell neki idő, hogy hozzászokjon az "új helyéhez".

Ha talajlakó, akkor lefog költözni, csak ne piszkáld.

Nem lehet, hogy túl nedvesítetted neki a talajt?

2016. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talaj lakó és nőstény. De viszont amint a talajjal kapcs.ban írtál abban lehet valami.
2016. okt. 2. 22:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Most néztem eddig nem csinálta. Egyfolytában be mászik az ajtaja és a "plafon" sarkából mintha levegőért küzdene. Pedig van a tetején szellőző és ki szoktam néha nyitni a terrariumát ajtaját hogy kicsit szellőzőn.
2016. okt. 3. 21:17
 6/10 Lipton. ***** válasza:
Ugye nem használtál vegyszereket a terrárium tisztításánál?
2016. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem alma ecetethasznaltam mert azt mondtak nekem hogy az jó erre a célra és utánna meg hagytam is legalább 4 órán keresztül szellőzni az ablakban.
2016. okt. 5. 07:40
 8/10 Lipton. ***** válasza:

Akkor nincs semmi gondja a pókodnak, csak ilyen a kedve.

Itató legyen neki! :)

2016. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okes és köszi a válaszokat.
2016. okt. 13. 07:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hozzáértők, hogy ha talajlakó pók mászkál össze-vissza, vagy a plafonon van, akkor nem érzi jól magát. Valamit változtass meg, tegyél be hőmérőt és nedvességmérőt, egyben lehet kapni 3000 Ft-ért. A talajlakó Brachypelma Vagansomnak csak az itatójába kell víz és az itató körüli kis területet kell nedvesen tartani, de nem tocsogva.
2016. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!