Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A plafonom mászott egy -feltet...

A plafonom mászott egy -feltetelezesem szerint- házi légy lárva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szobámban előfordulnak legyek, de larvat most látok először. Ha egy van, több is van. Nagyon megijedtem!!!! Mit kéne tennem?

2016. okt. 30. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem légylárva volt. Ha lárvák lennének a lakásodban, akkor valami romlott cuccnak is kéne ott lennie valahol, amire lerakta a petéit. És ha ki is kelnek, nem szoktak csak úgy elmászkálni az éltető mannáról. Ott tanyáznának kupacban.
2016. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az csak ott fordul elő ahol ki tud kelni. Már pedig a kikeléshez olyan enni való vagy bármi más , rohadt valami, vagy szar, trágya kell hogy legyen a lakásba. Inkább ettől ijedj meg.!!
2016. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors válaszokat :) rendezett a szobam, az egyetlen ami vonza őket a két nyulam, pontosabban a pisijuk, de két naponta takarítom a helyüket. Sosincs budos, tisztaság van, de ha légy szezon van (nyár és most a karácsonyi legyek) még is vannak legyek. Nem olyan sok mint egy istállóban, de vannak néhányan.

Nincs más a szobáman ami tetszene nekik, ezért remélem tényleg nem az. Körbe néztem amennyire tudtam (nincs sok holmim de nagyok a bútorok) de nem találtam több larvat.

Tényleg nagyon parazok, kezmosasi kényszerem miatt párszor vérzett is a kezem, ha légy lárvák vannak a szobámbam én abba "belehalok".

2016. okt. 30. 08:41
 4/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
A légylárvák nemigen tudnak a plafonon mászni. A ruhamolyok lárvái viszont igen. Hogy nézett ki egyáltalán? Fotó?
2016. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell küldeni, de mostmár én is arra gyanakszom Q.Q pici és fehér q.q megpróbálok képet küldeni
2016. okt. 30. 09:14
 6/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Töltsd fel pl. képfeltöltés.hu-ra és linkeld be, képről talán be tudjuk azonosítani.
2016. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem molylepke lárva volt.
2016. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!