Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pok lehet? Megtudná...

Milyen pok lehet? Megtudná valaki mondani😯

Figyelt kérdés

Aggódom a fiam elkezdte gyűjteni.van már pár db.

köszi. [link]

link.s képhez.



2016. okt. 31. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, de engem is erdekel!
2016. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úristen :O

Szerintem szólj a fiadnak, hogy ne nagyon gyűjtögesse őket

2016. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a kamrában vannak hasonlók.Bár az pár árnyalattal talán világosabb.De formára ilyen.Ha az én fiam gyűjtene ilyeneket, kiköltöztetném a gyűjteményével együtt a fáskamrába.
2016. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen törpepók.Jó lenne ha más szögből is le tudnád fotózni.Én nem igazán értek a pókokhoz,de leginkább a fekete özvegyre hasonlít.Gugli képkeresővel keress rá arra,hogy Theridiidae.Vannak pókszakértők a GYK-n.Valószínűleg valaki tudni fogja pontosan.
2016. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Ha magyarországi (vagy egyáltalán európai, ami azt illeti), akkor teljesen ártalmatlan, valamilyen faggyúpók, át se tudja marni az emberi bőrt. Viszont ilyen képből fajt nemigen lehet mondani, plusz a mérete se látszik.
2016. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. ez a pók még pici.ilyen fekete csak nagyobb is volt azt kinyirtam.van még pár.féle. hivjak rovar írot?

linkelek.párat.

2016. okt. 31. 21:41
 7/14 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Pókok mindenütt vannak és hasznosak, fölösleges rovarirtót hívni rájuk. Semmilyen kárt nem okoznak, sőt, megfogják azokat, amik okozni tudnának.

Mint mondtam, valószínűleg ártalmatlanok, és még ha úgy is néznek ki, mint egy fekete özvegy, ha nem Amerikában élsz, akkor kicsi rá az esély, hogy az legyen.

2016. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Miért, olyan sokat gyűjtött, hogy rovarirtó kell? Éppenséggel lehet feketeözvegy is.Állítólag a klímaváltozás miatt is, már előfordulnak nálunk is olyan rovarfajok, amik régebben nem tűntek itt fel.
2016. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

@8

[link]

2016. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

//www.kephost.com/image/vJtJ


[link]


[link]


[link]

[link]

ezeket szereti.úgy mond csak az érdekes szép pók.😴

az utolsó két linken a kérdés tárgya van.

2016. okt. 31. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!