Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » 1 csótány nem csótány?

1 csótány nem csótány?

Figyelt kérdés
Pakolás közben az egyik pólómon egy kb 5mm-es rovar mászkált. Egy kis keresgélés után kiderítettem hogy német fajta van néhány morzsa a földön holnap felporszívózok de azért jó lenne tudni hogy ha láttam egy (tényleg apró) egyedet, lehet hogy van valahol több vagy csak szellőztetés közben jött be?

2016. nov. 14. 22:49
 1/8 anonim válasza:
52%
ugyvan 2 csotány a csotány ne higgy a szemednek:,,,DD
2016. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viccen kívül
2016. nov. 14. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ahol egy van, ott valahol a közelben van milliószám. Sajnos tapasztalatból tudom. Egyébként nézd meg Romero Stephen King novellái alapján készült 1982-es filmjét!
2016. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire nyugtat meg a válaszom, mi 6 éve lakunk a jelenlegi lakásunkban, eddig kétszer volt bent csótány (mindig csúnya vége lett). Másnap mindkétszer kitakarítottunk mindent! Kipakoltunk a szekrényekből, a konyhai szekrényből is, porszívó, felmosás, porolás minden. Nem tudom az a kettő, hogy tévedt be. :/

Pók szokott gyakrabban, meg ősszel 3-4 poloska bejön. :/

2016. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pécsen uránvárosban éjjel a házak oldalán hemzsegnek , onnan be-be téved néha 1-2, tehát ha teheted szerintem éjszaka nézz körül a ház tájékán/pincében mert ha nem csak hazahoztad valamivel akkor eselyés, hogy nálad is szellőztetéskor jött be valahonnan (ahol több 100 is lehet. Ha meg van a fészek írtsd pl neostomosan-os oldattal + nagy nyomású permetező. ) én csak ez után csinálnék nagy takarítást. Addig elég kajákat elzárni /domestos-os felmosás..
2016. nov. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipórszívóztam,felmostam,letöröltem, mindent és még nem találkoztam egyel sem
2016. nov. 15. 23:37
 7/8 anonim válasza:
ha találsz egy csótányt akkor az egy csótány
2016. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szobámban is volt egyszer egy, kb. 5 éve. Felébredtem éjszaka és azt hallottam, mintha valaminek kopognának a lábai. Először azt hittem, képzelődöm, aztán egyre jobban elkezdtem parázni, hogy valami százlábú mászkálhat az ágyam mellett, úgyhogy felkapcsoltam a lámpát és egy csótány mászott a földön, aki aztán megismerte közelebbről a cipőm talpát. Ez pont nyaralás előtt volt, úgyhogy telefújtuk indulás előtt lakást valami csótányirtó spray-vel. Azóta nem láttam egyet se itthon.

A környéken viszont biztos laknak, mert egy közeli utcában egyszer éjszaka jöttem haza, és csakúgy rajzottak az egyik ház előtt.

2016. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!