Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

1 csótány nem csótány?

Pakolás közben az egyik pólómon egy kb 5mm-es rovar mászkált. Egy kis keresgélés után kiderítettem hogy német fajta van néhány morzsa a földön holnap felporszívózok de azért jó lenne tudni hogy ha láttam egy (tényleg apró) egyedet, lehet hogy van valahol több vagy csak szellőztetés közben jött be?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csótány, német, bogár, rovar

2016. nov. 14. 22:49  Privát üzenet  

A válaszok
ugyvan 2 csotány a csotány ne higgy a szemednek:,,,DD

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2016. nov. 14. 22:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Viccen kívül

# 2/8Időpont 2016. nov. 14. 22:57 Privát üzenet
Ahol egy van, ott valahol a közelben van milliószám. Sajnos tapasztalatból tudom. Egyébként nézd meg Romero Stephen King novellái alapján készült 1982-es filmjét!

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2016. nov. 14. 23:18 Privát üzenet

Nem tudom, mennyire nyugtat meg a válaszom, mi 6 éve lakunk a jelenlegi lakásunkban, eddig kétszer volt bent csótány (mindig csúnya vége lett). Másnap mindkétszer kitakarítottunk mindent! Kipakoltunk a szekrényekből, a konyhai szekrényből is, porszívó, felmosás, porolás minden. Nem tudom az a kettő, hogy tévedt be. :/

Pók szokott gyakrabban, meg ősszel 3-4 poloska bejön. :/

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2016. nov. 14. 23:18 Privát üzenet
Pécsen uránvárosban éjjel a házak oldalán hemzsegnek , onnan be-be téved néha 1-2, tehát ha teheted szerintem éjszaka nézz körül a ház tájékán/pincében mert ha nem csak hazahoztad valamivel akkor eselyés, hogy nálad is szellőztetéskor jött be valahonnan (ahol több 100 is lehet. Ha meg van a fészek írtsd pl neostomosan-os oldattal + nagy nyomású permetező. ) én csak ez után csinálnék nagy takarítást. Addig elég kajákat elzárni /domestos-os felmosás..

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2016. nov. 15. 02:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kipórszívóztam,felmostam,letöröltem, mindent és még nem találkoztam egyel sem

# 6/8Időpont 2016. nov. 15. 23:37 Privát üzenet
ha találsz egy csótányt akkor az egy csótány

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2016. nov. 16. 20:53 Privát üzenet

A szobámban is volt egyszer egy, kb. 5 éve. Felébredtem éjszaka és azt hallottam, mintha valaminek kopognának a lábai. Először azt hittem, képzelődöm, aztán egyre jobban elkezdtem parázni, hogy valami százlábú mászkálhat az ágyam mellett, úgyhogy felkapcsoltam a lámpát és egy csótány mászott a földön, aki aztán megismerte közelebbről a cipőm talpát. Ez pont nyaralás előtt volt, úgyhogy telefújtuk indulás előtt lakást valami csótányirtó spray-vel. Azóta nem láttam egyet se itthon.

A környéken viszont biztos laknak, mert egy közeli utcában egyszer éjszaka jöttem haza, és csakúgy rajzottak az egyik ház előtt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2016. nov. 16. 21:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csotanyt talaltam az agyamba?
Ez egy csótány?
Mondjatok legyszi h, ez nem az amire en gondolok. Falon talatam reggel karantenba helyeztem amig nem valaszoltok. Ez ügye nem csotany?
A Raid Csótány-Hangya írtó spray, mennyire hasznos pókok ellen?
Rakhatok-e egy terráriumba egy Madagaszkári Bütykös Csótányt és egy Achát csigát?
Segítség, mutáns csótányok? Létezik ilyen egyáltalán?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!