Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Azt hiszem kicsi dajkapókot...

Azt hiszem kicsi dajkapókot találtam a babám ágyában?

Figyelt kérdés
Mostanában csipések vannak rajta és sír éjszaka! Már kettöt is találtam. Hol találhatom meg a nagyot, hol keressem mert nagyon féltem a gyerekem! Rendesem van takarítva mindig,honnan jönnek ezek a dögök? SÜRGÖS!!!! SEGÍTSETEK!!!!!
2016. nov. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a picit szeretné dajkálgatni...

...tudom, szar volt.


Nézz körbe a szekrények eldugott részein, ágy alatt, meg minden olyan helyen ahol nem egyszerű észrevenni, talán szerencséd lesz.

2016. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mérges pók ne dajkálja a kislányom semmiképp. Köszönöm a választ!
2016. nov. 26. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, sajnálom hogy többet nem tudok segíteni.
2016. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

A csípések valószínűleg nem póktól származnak, illetve azt a pókot is érdemes lenne megnézetni egy hozzáértővel, mielőtt ledajkázzuk.

A pókcsípések SOKKAL ritkábbak, mint ahogy az átlag emberek gondolják, és az, hogy a kicsin csípések vannak és volt a közelében egy pók, még nem jelent összefüggést.

2016. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!