Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez most pókfóbia, vagy csak...

Ez most pókfóbia, vagy csak hülye vagyok? (több lent)

Figyelt kérdés
13l vagyok,és akárhányszor meglátok egy pókot,felpattanok,kiborulok,és a legközelebbi embert akit meglátok(házban a családtagok közül) azonnal szólok neki hogy intézze el,amikor meg azt mondja fogjak egy zsepit ozt csá,belegondolok,kiráz a hideg,és 2 órán keresztül nem merek az adott térségbe menni.

2016. dec. 14. 15:26
 1/5 anonim válasza:
78%
Nyugi, csak hülye vagy. Élvezd! :)
2016. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Utóbbi, szóval dili, hiszti.
2016. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülye vagy. Meg pókfóbiás is :D

Hasonló reakcióm van ha pókot látok, csak én nem borulok ki. Én általában lefagyok. Ha messze van. Ha nagyon közel, akkor elmenekülök biztonságos távolságba, hívok segítséget, ha ne adj isten rajtam mászik akkor remegek is, mint a kocsonya. De persze pánikszerűen lerázom magamról azonnal.

Nem tehetek róla, a kicsikkel elvagyok, de a nagyobbaktól rettegek.

2016. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2016. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok csak én pár óra/perc múlva össze szedem magam és fogok egy cipőt aztán volt pók nincs pók. Szerintem pókfóbia.
2017. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!