Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha ágyi poloska lenne, egy...

Kékes kérdése:

Ha ágyi poloska lenne, egy hét elteltével nem csípett volna újra?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete csípések jelentkeztek rajtam, amik 3 napig viszkettek és olyanok voltak, mint a szúnyogcsípések. A lábamon össze-vissza vagy 15 és a hasamon, derekamon is kb ennyi volt. Rengeteget olvasgattam a neten és a leírások alapján az ágyi poloska is eszembe jutott. Nem társasházban lakom, hanem kertes házban, nem került az utóbbi időben semmi új dolog a házunkba. Ha ágyi poloska lenne, nem csípett volna meg azóta újra? Egy hete történtek a csípések, azóta semmi. Nyomok után kutatva sem találtam semmi poloskára utaló nyomot. Ha valakinek volt ezzel tapasztalata, írjon, legyen szíves!
2016. dec. 21. 11:12
 1/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Akár szúnyog is lehetett. A hideg beálltával ők is megpróbálnak melegebb helyekre húzódni, lakáson belül simán elvannak egy ideig.
2016. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet hogy bolha volt, az szokott végigmászkálni az ember testén.


Engem mikor poloska csípett meg, akkor több mint egy hétig viszketett mint az állat, és volt csípés ami kb egy hónapig látszott. Másik jel, hogy a poloska nagyrészt a fedetlen testrészekre megy rá, kéz, láb, arc...

2016. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt! :)
2017. jan. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!