Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy hogyan szabaduljak meg a pókoktól a lakásban?

Figyelt kérdés
Mióta csak itt lakom (kb 3-4 hónapja), minden este 4-5 pókot vagyok kénytelen leporszívózni a plafonról. Körülbelül 2 centis, mustárszínű vagy zöldes barna, én zugpóknak gondolom. 2 naponta takarítok, tisztaságmániás vagyok, mégis állandóan előjönnek. Félek tőlük, ezért nem szívesen kelnék fel reggel úgy, hogy a pofámba lóg (volt már rá példa). Kipróbáltam az illóolaj párologtatást, citromlevet fújtam a sarkokba, kihúzgáltam minden bútort, kitakarítottam mögöttük, rendszeresen mosom a falvédőt, a függönyöket, de egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni. Apróbb repedések vannak a falon de azon nem fér ki egy pók, onnan nem jöhet. Fészket kerestem de nem találtam, vagy csak rossz helyen néztem. Valaki, aki ért hozzájuk, tudna valami tippet adni ellenük? Hol keressem a tanyájukat, mit tegyek már többet? Nagyon elegem van belőlük. Megköszönöm az értelmes és hasznos válaszokat!

2017. febr. 28. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gallusz Nikit tudnám javasolni. Ő a sarokból is kiharapja.
2017. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értékelem a humorod, de kivitelezhető válaszokat várok!
2017. febr. 28. 22:44
 3/6 Chrisstian_ ***** válasza:
Vannak mér különféle konnektorba dugható pókriasztók, guglizz rá. Azt nem tudom, h mennyire hatásos, de gondolom már minden szalmaszálba belekapaszkodnál.
2017. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 2. 18:58
 5/6 anonim válasza:
Próbáltad az ecetet? Keresztanyumnál bevált.
2017. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
A munkahelyemen végigfújtam rovarírtóval(ha jól emlkékszem raid volt) a küszöböket meg az ablakpárkányokat meg a pókokat is.Ez már régebben volt,de mintha még most is kevesebben lennének.Lehet,ha rendszeresen csinálnám egyáltalán nem lennének.Itthon meg Isecticide 2000 spray-vel fulykodom őket.Bár lehet,h ez nem olyan hatásos,de állítólag más állatra nem veszélyes.
2017. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!