Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Furcsa ürüléknek tűnő maradván...

Furcsa ürüléknek tűnő maradvány a matrac felszínén azonban csípés nincs rajtam. Van ötlete valakinek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Új matracot vettem a napokban ezek után nem sokkal furcsa gumi szerű rovar ürüléknek tűnő maradványok jelentek meg a lepedőn és a matrac felszínén. Először ágyi poloskára tippeltem, de csípés egyáltalán nincs rajtam és vérfolt sem a lepedőn. Megnéztem a varratokat még a konnektort is de semmit sem találtam. Egyébként közelebbről is megnéztem ezt a fekete maradványt és az állaga elég gumiszerű. Lehet hogy én vagyok a hülye és nem kártevő de lehet hogy mégis az lenne? Ha igen tudnátok tanácsot adni hogy mi lehet ez?

2017. márc. 5. 22:53
 1/3 A kérdező kommentje:
*És igen gyakran van takarítva tehát nem is kosz.
2017. márc. 5. 22:58
 2/3 anonim válasza:
Lehet csupán a ruhaneműd, amiben aludtál, annak kis darabjai, szöszei amik megtévesztettek. :)
2017. márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na volt poloska?
2017. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!