Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha a barátoméknál ágyi poloska...

Ha a barátoméknál ágyi poloska volt, és én voltam náluk, de nem aludtam ott csak délután voltam, akkor mennyi az esélye hogy áthoztam hozzánk a poloskát a ruhámon vagy valami?

Figyelt kérdés
Bár rajtuk nincsenek csípések de elméletileg voltak poloskák csütörtökön írtottak náluk, rajtam most lett sok csípés minden nap vagyok náluk, eddig nálunk nem volt poloska, lehet hogy náluk csíptek meg? Vagy hazahoztam és itthon? És biztos hogy hazahoztam? Nagyon paranoiás vagyok, aludni sem tudok
2017. ápr. 23. 04:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos pár napig ne menj el hozzájuk és megtudod.
2017. ápr. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%
Az semmi, én ismerek olyat akinek a patkány szaladgált a lába alatt miközben ült a monitor előtt a szobában... ágyi poloska, ugyan mán...
2017. ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán hazavihetted. Az "ágyi" poloska nem azt jelenti, hogy csak akkor csíp meg, ha ott alszol:)
2017. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég ha leülsz náluk az ágyra- székre- szőnyegre, és máris ott van a te ruhádon, amin hazaviszed. Az ágyipoloskát a legnehezebb kiírtani.

Egyik ismerősömnek úgy szaporodtak el, hogy egyetlen egyszer jött be a lakásba az illető, és egyetlen egyszer ült le az ágyra, és hónapokba telt mire sikerült teljesen kiírtani.

Majd kiderül, hogy hazavitted-e, de több mint valószínű, pláne hogy mindennap ott vagy.

2017. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2017. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!