Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A kutyam szorebe talaltam...

53535 kérdése:

A kutyam szorebe talaltam sarga rovarokat olyanok mint a kullancs de nem azok. Kerlek szoljatok minel hamarabb mik ezek? (a kutya 1 es fel honapos)

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kutya nem is lehetne nálad (hacsak nincsenek ott a tesói meg az anyja).

Mi lenne, ha megpróbálnál rákeresni neten? Vagy megkérdeznél egy állatorvost? Gondolom se oltása, se chipje, se semmije még, úgyhogy ideje lenne elvinni amúgy is...

2017. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt az annya is es a tesoi is de nem tudom mik azok
2017. máj. 9. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost és mutasd meg neki vagy nézd meg az internetet de amúgy rá vannak tapadva a kutyád bőrére? Vagy csak a szorebem úgy benne vannak ha rá vannak tapadva ezt amúgy úgy értem hogy pld szívják a vérét vagy valami ilyesmi akkor sztem miharabb keres fel egy állatorvost remélem tudtam segíteni és remelem nem lesz semmi baja 😊
2017. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen élősködő. Nem bolha?

Állatorvos a megoldás egyébként.

2017. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 biomókus válasza:
ha lenne kép, talán könnyebb lenne segíteni :)
2017. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télleg amúgy ha lenne kép könnyebb lenne segíteni de azért kérdezd meg az állatorvost hogy mi lehet 😊
2017. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!