Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Póktartók, Ti egyátalán nem...

Póktartók, Ti egyátalán nem irtóztok?

Figyelt kérdés
Van egy srác a facebook-on, akinek van egy hatalmas pókja. Azt mondja kellemetleneket csíp, és be is lehet tőle lázasodni, hányást, verejtékezést és izomgörcsöket is okoz. Napokig is eltarhat. Azt mondja a takarítása is körülményes mert agresszív, nem kézbe való. Nem tudom milyen pók ez, de iszonyú ahogy kinéz, méretes, félnék egy szobában maradni vele. Nagyon rettegek a pókoktól. Ez a srác is mindezek ellenére, hogy ilyeneket csíp-mar, meg nem is lehet kézbe venni, meg meg is csípte, nem fél tőle egyátalán. Csak kíváncsi vagyok arra, hogy mi az ami kedves lehet egy pókban? Nem leszólás, nem megbántás akar ez lenni, inkább újdonságképp. Én szinte csak azt hallom, hogy kedvenc állat a ló, kutya, macska stb. Pókot még nem hallottam eddig. Sokan rettegnek tőlük, Ti miért nem? Leküzdhető a pókoktól való félelem?

2017. máj. 19. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki pókot tart az nem fél tőlük! Teljesen más karakterű állatok mint az általad felsoroltak! Ők első sorban díszállatok.
2017. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lipton. ***** válasza:
Mert egy olyan állatot csodálhatsz meg az otthonodban, amit valószínűleg az eredeti élőhelyén soha nem fogsz látni.
2017. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló: Ha ez az indok a póktartásra, akkor ennyi erővel tarthatna az illető egzotikus csigákat, gyíkot, papagájt, és még sorolhatnánk és azoktól nem veri ki a víz az emberek 97%-át. :)
2017. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!