Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Segítene valaki? Eltűnt a...

Segítene valaki? Eltűnt a madárpókom!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég szereztem be egy madárpókot. Eleinte féltem a gondolattol, de pár nap után megszoktan hogy a szobámba van.

Tegnap este matattam az akváriuma körül, igen fáradt voltam, valószínűleg nem jól tettem rá a tetejét. Reggelre nem lett meg, egész nap kerestem a lakásban. Az ablakok este nyitva voltak, lehet kimászott? Hívjak ehhez szakértőt vagy itt nincsenek ilyen szakemberek?

Inkább nem alszok otthol és minden ablakot bezártam.

Köszi a válaszokat.



2017. jún. 9. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Infarktust kapok ha meglátom a lakásomban..
2017. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Felelőtlen idióta vagy, pont.


Ráadásul még veszélyezteted is a környeetet.

2017. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
mi a ráknak neked pók, ha félsz tőle?
2017. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
82%
Ne legyél már buta kérlek, ha képes voltál megvásárolni keresd is meg, nem fogsz belehalni ha megmar, sőt, jobb is ha hozzászoksz mert többször is meg fog életed során nagy eséllyel, hidd el túl fogod élni, alig fáj, és egy tanács, cipőt/papucsot mindig nézd át mielőtt belebújsz,mert az valóban nem lenne kellemes ha abban lenne, hidd el meg fogod találni.
2017. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Bekene jelenteni, mert barkinek baja lehet belole komolyabb es egyedul te vagy erte a felelos!!!

Inkabb megjobban nezzel szet a lakasba es a kornyeken, mig nem megy nagyon messze!!

2017. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Még fiatal ?Mert ha fiatal és picike,akkor lehet hogy a nappalinkban van xD

Délután láttam meg a kanapé előtt.Fekete,vastag pók,szóval nem olyan kaszáspók szerű.Viszonylag hosszú lábak,de nem olyan nagy.Kb.mint egy kisebb radír O.o

Remélem nem a tiéd xD

2017. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább a lakásban lesz az még, majd nézzél át mindent részletesen még mielőtt megcsípne, ha viszont kiment akkor már nem nagyon lesz meg.
2017. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Valószínűleg a lakásban lesz, nekünk is szökött már ki- Ágy alatt, szekrény mögött, és hasonló sötét zúgokban érdemes keresni. De valószínűleg ki fog száradni, és csak döglötten találod meg.

Amit itthon vehetsz engedély nélküli fajokat, azoknak emberre nem veszélyes a mérge (kivéve ha épp allergiás rá, hasonlóan mint a darázsnál).

Konkrétan milyen fajról van szó? És mekkora példányról? Csakmert sokat segít a keresésben ha tudjuk ha esetleg üreglakó vagy fán élő fajról van szó.

2017. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lipton. ***** válasza:

Melyik faj?

Sötétebb réseket nézzél át, számítógépbe is bebújnak, szekrény mögé...

Éjszaka rakj ki egy melegítőt a szoba közepére, oda fog menni valószínűleg.

2017. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előkerült azóta?
2017. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!