Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szeretnék egy pókot de a...

Szeretnék egy pókot de a szüleim nem engedik meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haverom bátyjának vannak pókjai nagyon sok és azt mondta hogy baráti áron terráriummal együtt eladja féláron. De mi van ha nem engedik meg a szüleim? Kezdjek el arról mesélni hogy milyen szelíd a pók és hogy még az életben 1-szer sem vette fel a támadópózt? Nagyon szeretném mert akkor legyőzném teljesen a félelmemet a pókok iránt.

2017. jún. 17. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen állatra igaz, hogy csak akkor engedném, ha a családban mindenki beleegyezik. Nem kell, hogy foglalkozzon vele, még csak az se, hogy szeresse mindenki, de senkinek ne jelentsen terhet, ne undorodjon tőle.

Pók az én lakásomba se jöhetne. Kígyó se. Egész egyszerűen azért, mert utálom őket, félek tőlük. Ezek ilyen állatok, sokan ellenérzéssel vannak feléjük. Tartsd tiszteletben ezt.

2017. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ha a kutyától vagy macskától undorodnának, akkor se tehetnél semmit (és most itt sok pártolód van ahogy látom mert nagyon sokan undorodnak tőlük).

Én szeretem a pókokat, kígyókat, gyíkokat, ha nem tartanék más állatot még lehet meg is próbálkoznék kígyóval de azért, mert tudom hogy a családomban senki nem undorodik tőlük. Gondolj bele, szeretnél olyan tudattal pókot tartani hogy valaki ennyire rosszul viselné a családban?

Tanulj róla és okosodj, ha majd elköltözöl senkihez nem kell alkalmazkodj (max a párodhoz) és azt tarthatsz amit akarsz.

2017. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lipton. ***** válasza:
73%

Nem értem, hogy miért baj az, hogy az ember szereti az ilyen állatokat, nincs ezekkel semmi baj, érdekesek...

A 4 lábú állatokon kívül is vannak más állatfajok.

2017. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2017. jún. 19. 06:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hármas nem az a baj hogy valaki szereti hNem ha olyasvalakivel él egy háztartásban, aki irtozik tole

.

Az én gyerekemnek.sem lehet pokja mig nálunk él, mert akkor vagy ö pokostul vagy én költözök el, ennyi.

Rettegek a nagyobbaktól, hiába terrárium, elég egy aprocska hiba és elmegy.


Ellenben ha kigyot akarna tartani abban minden további nélkül benne lennék :)

2017. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!