Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi csipkedhet? Valami éjszaka...

Mi csipkedhet? Valami éjszaka állandóan csip mikor alszom de van ugy hogy mikor számitógépezek akkor is meg csip valami. Mi lehet az? Ugy olvastam ágyi poloska is lehet, de nem csak az ágyban csip.

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Akkor bolha lehet.
2017. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megértelek,mert engem is ez kínoz. Ágyi poloskára lehet kapni csapdát, ha van akkor a ferromonra belemegy a csapdába. Én cukorbeteg vagyok és olyan pici muslica szerűek csipkednek. Különösen este és éjszaka. Érzik véren, hogy cukros. Szüntess be a csoki, süti, egyéb édesség evést és csináltass egy vérképet glükózra. Tudom mit beszélek, volt már ilyen rovarcsipkedésem pár éve és most újra előjött. 4 évig kibírtam, hogy nem ettem édességet, csak sajna az idén nem bírtam ki. A patikákban megmérik a vércukrodat úgy tudom nem is nagy összegért.
2018. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!