Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez a csípés? Allergias...

Mi ez a csípés? Allergias rohamom lett tőle, szédülés, magas pulzus, labdagadas, zsibbadas. Kép lentebb

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel hogy nincs kép??
2017. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

IMG_20170625_114519.jpg

[link]

2017. jún. 28. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pókcsípés :D
2017. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez úgy néz ki mint egy égés. ha még azóta megvan menj orvoshoz vele.
2017. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem ilyen kinézetű bőrreakcióm az Adrián volt, valamilyen vízi élőlény lehetett, de nem derült ki, hogy mi okozta, és elmúlt.

Üdv.

2017. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy orvos nèha csodàkra kèpes. Azèrt jàrt egyetemre.
2017. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mégsem tudta mi ez
2017. júl. 4. 04:19
 8/9 anonim válasza:
Tobbfele dolog lehet, jol kikerdezett az az orvos, akihez mentel? Fontos, hogy utaztal-e valahova pl. tropusok, tenger (a meduzacsipes nez ki,ugy mintha egesi holyag lenne es attol bizony lehet allergias reakciot kapni). A kepbol nem derul ki, hogy egyetlen ilyen holyagszerud van vagy csoportosan fordul elo a testeden, tobb helyen is. Biztos,hogy csipes? Lehet, hogy herpesz is vagy mas betegseg is. Ha a csaladorvos nemismertefel,fordulhatsz szakorvoshoz (borgyogyasz, tropusi es fertozo betegsegek szakembere). Mindenkeppen menj el egy jo orvoshoz!
2017. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem jártam a trópusokon (sajnos), akkor írtam volna. És több, ilyen csipesem volt,van amelyik felholyagosodott, van amelyik nem, gondolom kikapartam álmomban azokat. És már mindegy, mert elmúltak, de azért köszi!
2017. júl. 7. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!