Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha beporszívózok egy pókot,...

Ha beporszívózok egy pókot, akkor az megdöglik, vagy túléli?

Figyelt kérdés
Arachnofóbiás vagyok, de ahogy ez általában lenni szokott ilyen esetben, a férjem a világért sem ütne agyon egy ártatlan pókot. Mindenféle rovart, bogarat, amit én sajnálok, simán agyoncsap, de pókot azt nem, ááááááá. Szóval vagy megfogja és kirakja, vagy pedig ha olyan helyen van a pók, hogy nem éri el, akkor leporszívózza. 2 napja volt két rettenetesen bizarr külsejű pók a mennyezeten, leporszívózta őket. Szeretném tudni, hogy vajon megdöglenek-e ettől, vagy esetleg még élnek és virulnak a porszívóban? Ha túlélték, akkor már kimásztak volna onnan, nem? (kint tároljuk a porszívót, nem a lakásban) Kellene porszívózni a lakásban, de nem merem behozni a porszívót, mert félek a dögöktől. Szerintetek megdöglöttek?

#pók #arachnofóbia #rusnyafíreg
2017. júl. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
ezen már én is gondolkodtam :D de szerintem megdöglik
2017. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:
9%

Vagy megdöglik, vagy túléli. Ezt mi nem tudhatjuk, én legalábbis tuti nem, mert nem lakok a porszívóban.

De nyugi, szerintem a legtöbb esetben elhaláloznak.

2017. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
áááá olyan nyomással mennek ott kizárt hogy túléljék..
2017. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%
Beszívod, kirázod a porzsákból, és csókolom :D
2017. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen ,rögtön megdöglik
2017. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudod ki mer hozzányúlni és kirázni :D
2017. júl. 11. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem ölök pókokat, rovarokat, mindig kiviszem pohárral és papírral. Ha nem érem el a pókot, le szoktam porszívózni, majd kiöntöm a fűbe, mindig elmászik, semmi baja nincs.
2017. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni pókporszívót is, komoly! ilyen kis műanyag tölcséres elemes cucc...!
2017. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!