Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az normális magatartás egy 12...

Az normális magatartás egy 12 éves gyereknél, ha k0nozza a bogarakat? Megfogja egy csipesszel a futrinka lábát, és egy üngyujtóval égeti el élve?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 23:24
 1/9 anonim válasza:
83%

Nem hiszem de nem ertek hozzá.

Miert nem szolsz ra?

2017. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális viselkedés, forduljatok vele szakemberhez ha ti nem tudjátok kezelni.
2017. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez nem mostanában történt.
2017. júl. 21. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy normális. Egyik ismerősömmel 1. osztályba csináltuk azt, hogy a póknak kitépkedtük a lábát. Most visszagondolva is hülyeség. Hülyeségeket csinál az ember gyermek korában, de 12 évesen ez elég furcsa. Meg, hogy a lángok. Égesse csak egyszer meg magát, de úgy, hogy majd besz*rik a fájdalomtól.
2017. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bármilyen állatot kínozna a gyerekem kapna két akkora pofont hogy legközelebb meggondolja mit kínozgat heccből. Nálunk csak szúnyogot, darazsat és legyet lehet ölni, de nem kínozva. Egy csapás és kész. Ne szenvedjen. Kapd el gyorsan azt a kölköt, mert egyre nagyobb ,,áldozatai" lesznek. De ez a te problémád is, nem értem miért nem basztad le legalább.
2017. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Joffrey Baratheon, te vagy az?
2017. júl. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne nevelni azt a büdös kölköt..

Azok a bogarak is éreznek fájdalmat, és nehogy már egy idióta miatt kelljen szenvedniük és meghalniuk... Egyik osztálytársam csinált ilyeneket, egyszer annyira elegem lett belőle, hogy nekimentem és felpooztam, hogy hagyja már abba.

Én mindig pohárral és papírral viszem ki a bogarakat, kivéve a szúnyogot, mert azt amilyen gyorsan csak lehet lecsapom, hogy észre se vegye.

2017. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen normális, én is ezt csináltam ennyi idősen.

Üdv Orbán Viktor

2017. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj, ezek a dumák, hogy egyre nagyobb áldozatai lesznek meg hasonlók. XD Nem, nem kell felpofozni sem a gyereket, egyszerűen mond meg neki hogy ne csinálja ezt többé, mert a bogarak is élőlények, és rossz dolog amit csinál. A gyerekek néha kegyetlenek tudnak lenni, ezért fontos hogy terelgesd a jó útra.
2017. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!