Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan csapjak le egy pókot?

Hogyan csapjak le egy pókot?

Figyelt kérdés

Pókfóbiás vagyok, NAGYON! Ez nekem nem megy egyszerűen, úgyhogy valami tippet, ha kérhetek!

Ui.:aki nem pókfóbiás az ne kezdjen el írni hülyeségeket, hogy "csapd le azt kész"



2017. júl. 23. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az, szóval bocsánat, ha nem lesz hasznos a tanácsom.

1. Lefújod rovariróval.

2. Lecsapod egy újsággal.(felvehetsz hozzá kesztyűt is)

2017. júl. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a fiúbarátodat, ha nincs, akkor engem!
2017. júl. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TR75 ***** válasza:
100%

Fogsz egy dobozt, aminek van teteje, a tetővel beletereled a pókot a dobozba, aztán kiviszed (a tetővel akadályozod, hogy kimásszon) és szabadon engeded.

Vagy fogsz egy seprűt, meg egy dobozt (akár egy nagyobb papírdobozt is), a seprűvel a dobozba tereled a pókot, majd betakarod a dobozt (vagy ha van a doboznak ráhajthatő fedele, még jobb), kiviszed és szabadon engeded.

Nem bánt, de hasznos jószág. A nagyobb példányokat én sem komálom, de nem irtom csak azért, mert nem vagyunk haverok.

2017. júl. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%
Porszivo
2017. júl. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Játszd el neki justin bieber egyik számat és öngyilkos lesz.
2017. júl. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy vastag könyvet ejtettem rá, de ez csak akkor működik, ha a földön van. :D Illetve a rovarirtó se rossz, de ha tudod akkor próbáld meg kirakni a szabadba.
2017. júl. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Seprővel, partvissal, prakkerrel vagy valami hosszabb bottal tereld ki onnan ahol téged zavar.


Ha csak lehet ne csapd le, rendkívül hasznos, mivel a lakásba betolakodó rovarokkal táplálkozik.

2017. júl. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető a pókfóbiád, de jó ha tudod, hogy a "házi" pók kerüli az embert. Szándékosan nem mászik emberre.

Ha összefut az emberrel, akkor az csak véletlenül történik, vagy maga az ember kezdeményezi.


A pók az emberrel való találkozást igyekszik kerülni, sőt menekül.


Én azt javaslom, hogy valamilyen eszközzel tessékeld ki a lakásból.

Lecsapni, csak végső esetben javaslom, ha már annyira zavar, hogy elviselhetetlen számodra a helyzet és nincs, akitől segítséget kérhetnél.

2017. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!