Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Félek a poloskától, mit...

Félek a poloskától, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az van, hogy berepült egy poloska a szobámba, eleve félek a bogarakt ól, de ez még elképesztően hangos is. Kimenekültem a szobámból a telefonommal, egy takaróval és egy légycsapóval. Meg persze be is csuktam az ajtót. Aztán pár perc múlva kimászott a kis dög az ajtó alatt. Habár aztán visszament, de még mindig félek, és elfelejtettem telótöltőt hozni, meg a laptopom is bent van a szobában
2017. júl. 24. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
vigyél be egy nagy poharat vagy lábast és tedd rá, az alól nem tud kijönni, vagy menj be egy konyharuhával és kergesd ki, kezd el csapkodni. Menj be a szobába, nyisd ki az ablakot és kergesd ki a konyharuhával.
2017. júl. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha mezei poloskáról van szó (ami valószinű), ne csapd agyon!

Boríts rá papírzsepi/rongy darabot, azzal távolítsd el lakásodból.

Ha agyoncsapod, bűze sokáig szobádban lengedez!

2017. júl. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Vigyázni kell vele, mert ezek emberevő poloskák. Jobb ha elmenekülsz otthonról.

NA ! Ezért nem ártana utána olvasni hogy mit tudnak ezek, mit árthatnak,az embernek, és mi a teendő ilyenkor.

2017. júl. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én felszoktam porszívózni az ilyen dögöket, vagy a jó öreg hajalakkos trükk.
2017. júl. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj, hogy ezek a porszívót is túlélik, a kis r#hadékok :(

#3 Ha valaki fóbiásan fél, akkor hiába tudja, hogy nem eszik embert... felnőtt létemre én is sikítozva rohannék világgá, pedig hidd el, általánosságban nem vagyok ijedős. Egeret, patkányt, csúszómászót lerendezek, de a rusnya rovarok a gyengéim. Tőlem puszit is osztogathat az embereknek, akkor is.


Kérdező! Leütni valóban nem szabad a dögöt, esetedben a lábos/tányér lehet a megoldás, szóval valami nagyobb, amit rá tudsz borítani. Ezzel utána ki lehet tessékelni, de ha nincs hozzá bátorságod, akkor az alól nem szökik meg addig, amíg felébred a család, és valaki megment. :)

2017. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Félni nem kell, mert a poloska ártalmatlan. Mondjuk nyilván én sem örülnék, ha rám szállna, meg ilyenek, de semmit nem csinál Veled.

Próbáld meg nem megölni (mert ok nélkül, ha nem muszáj ne öljünk már meg semmit, csak azért mert nekünk nem tetszik) dobj rá egy rongyot, és rázd ki.

2017. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőlük, mert szerintem irtó cukik! De k..urva büdösek.... Amúgy boríts rájuk poharat, csúsztass alá egy kartonpapírt, és voilá, ki lehet rakni!
2018. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Épp ebben a pillanatban találtam egyet és lehúztam a WC-n.
2021. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!